Відкриття Космо у новому форматі

  • 0
  • 31.10.2019
project1

Портал, який здійснює бажання жінки.

Головним завданням проєкту було створити умови, де відбувається якісна трансформація з рутини, з якою стикається жінка, до задоволення, на яке вона заслуговує.

Результатом став концепт, що відіграє роль своєрідного порталу для миттєвого переміщення від повсякденного «Треба» до глибинного «Хочу».
Все можливо, ТІЛЬКИ УЯВИ!

kosmo-novyi-format
В 27 містах України, складно знайти людину, яка не чула б про Космо. З 1994 року понад 1 млн українців стали постійними клієнтами мережі. Відчуваючи динаміку та тенденцію ринку, команда вирішила піти на рішучі зміни.
Зміни — це комплекс дій. Тому бренд, стиль, дизайн інтер’єру також потрібно було змінити, синхронізувати із цікавою філософією, що була в компанії. Новий стиль Kosmo — витончений та довершений, турботливий і м’який, природний та емоційний.

Будуючи новий концепт, ми тримали ідею «ТІЛЬКИ УЯВИ» у центрі уваги. Витончений логотип з піктограмою у вигляді літери S, що нагадує знак нескінченності, а також лінії жіночої фігури посилили ідею. Природні кольори та естетичні символи гармонійно об’єднують все у цільний образ.

kosmo-style-collage-nonblack-cosmetics

Після створення стилю, потужна команда проєкту працювала над концепцією торгового простору. Кожен елемент, з яким стикається Клієнт, повинен мати сенс. Але ми розуміли також, що і бізнес-модель є важливою для успіху проєкту. Це була спільна партнерська праця категорійного менеджменту, маркетингу, IT, дизайнерів та інших учасників.

“Для команди проєкту ключовим мірилом успіху була перш за все оцінка наших клієнтів. Результати дослідження показали, що 94% клієнтів задоволені новим магазином. Отже, проєкт успішний, але ми не зупиняємося і працюємо далі над вдосконаленнями, адже з кожним днем клієнт стає все вибагливішим та більш інформованим, а нам, для того щоб зуміти його здивувати, потрібно бути на крок попереду”
Надія Гануліч- Манукян, маркетинг директор Kosmo, керівник проєкту нового формату.

ochered-kosmo-dizajn-magazina
Які питання були вирішені в Kosmo?
– атмосфера підсилення «ХОЧУ», створена завдяки дизайну з використанням природних, актуальних матеріалів та м’яких кольорів;
⁃ відкриті та яскраві вітрини, які створюють втягуючий ефект;
⁃ зручне обладнання, створене під конкретні товарні групи;
⁃ м’яке основне та фокусне підсилююче освітлення, створене командою Нова Лайт;
⁃ привабливе рекламне оформлення та зручна навігація, вироблені компанією Sicore;
⁃ лаконічні фрази, через які ведеться діалог з гостем;
⁃ дзеркала, які додають простору;
⁃ сервіси, що посилюють турботу по клієнта: макіяж, дитяча зона, партнерська послуга доставки від Meest express тощо.

makijazh

dizajn-interjrra-magazina
Разом усі елементи створюють Customer journey, унікальну та захоплюючу мандрівку, в яку хочеться повертатися знову і знову.

post1

kosmo-kiev-adres

error