Відкриття Будинку Іграшок у новому форматі

  • 1
  • Friday October 25th, 2019
store-design

Єдиний концепт, захоплюючий customer journey та яскравий дизайн

В ТРЦ Район неможливо пройти повз яскраву футуристичну вітрину, що відкриває інтер’єр. Будинок Іграшок – одна із найбільших мереж дитячих магазинів в Україні.
Вже з першої зони подиву починається подорож в інший світ. Всередині магазину іграшок створюється відчуття вражаючого різноманіття, і водночас – прозорості, ясності, простору.

“Ми зібрали найкраще з того, що було зроблено в цій компанії. Ми почали з виявлення головної Ідеї. «Даруй та дивуй» стало ключовим моментом філософії Будинку Іграшок. На основі Ідеї ми створили унікальний та свіжий дизайн” – Ігор Степанов, ідеолог проекту.

budynok-igrashok-adres

Як зробити магазин привабливішим? В новому Будинку Іграшок велика увага приділяється комфорту. Традиційна якість була успішно поєднана з інноваціями: точка онлайн-замовлень, інста-зона для фото з улюбленими героями, фідбек-пойнт та інші фішки неможливо не помітити.

SKUFINSKY-8-min

SKUFINSKY-27-min

SKUFINSKY-18-min

З цікавих моментів також варто зазначити зручну навігацію. Чіткі, лаконічні вказівники виконані в єдиному стилі, з використанням неону, що трошки надає теплоти та затишку. Привертають увагу прикольні фрази-звертання та навігація на підлозі.

SKUFINSKY-10 SKUFINSKY-14 SKUFINSKY-15

Комунікація з клієнтом ведеться на всіх рівнях: стеля, стелажі та підлога. Гість повинен відчувати діалог та підтримку, ніби спілкуватися з магазином, чути його цінності.

Після розрахунку на касі або отримання свого інтернет-замовлення, кожен може зручно залишити швидкий відгук на фідбек-панелі. Це надає процесу покупки певної гейміфікації, що також являється невід’ємною частиною customer journey Будинку Іграшок у новому форматі.

error